Hosté

Už jste konečně pozvali toho Davida Tennanta?

Stejně jako v minulých letech i letos na WHOCON zveme různé hosty, abychom vám mohli připravit ještě lepší zážitek.

Seznam bude postupně doplňován.

Tereza Bebarová

Tereza Bebarová, česká dabérka a herečka, která, jak prohlásila v jednom rozhovoru, velmi ráda pracuje s cizojazyčnými přízvuky.

Její dabingová kariéra mimo jiné zahrnuje vyjma Doktora Who také LEGO příběh a seriály Misfits a Dexter. Dále je také jednou z předních českých hereček, bylo možné ji spatřit například ve filmu Doktor od jezera hrochů nebo seriálu Ulice.

Poví nám letos své historky z dabování filmu Wall-e? To se dozvíte jedině na WHOCONU!

Petr Burian

Český herec a dabér, kterého bylo možné vidět například v Tmavomodrém světě, nebo Eine kleine jazz music.

Na poli dabingu je však jeho portfolio mnohem větší. Propůjčil svůj hlas například Rajeshi Koothrappalimu ze seriálu Teorie velkého třesku, nebo Smíškovi v Pánovi Prstenů.

Jak vzpomíná na natáčení filmu Rebelové? Jaké zajímavé role ho teď provázely (třeba nějaká želva?)? Nenechte si jej na WHOCONU ujít!

Aleš Procházka

Doctor Who, Harry Potter, Twin Peaks, Terminátor, &dots;

Dabérské portfolio pana Procházky je plné legendárních kousků a s nimi spojených historek. Najde třeba nějakou související s nedávným Rogue One? To zjistíte až na WHOCONU!

Martin Rota

Martina Rotu můžete znát jako Youtubera hlavně z kanálu Naprosto Retardovaný. Na WHOCONU pravidelně přednáší už několik let, letos však bude dělat mnohem více než to; právě zde totiž bude natáčet nový díl populárně-vědecké série Zvědátoři!

Scott Lee Hansen

Stand up komik a fanoušky milovaný showman - to je Scott Lee Hansen. Scott na WHOCONU přednáší a baví již od samého počátku a jeho programy bývají plné, což nás těší o to víc, že probíhají celé v angličtině :) Jazykové bariéry se vůbec nemusíte bát, Scott žije v Česku již dlouho a jeho angličtina je jednoduchá a dobře srozumitelná.

Petr Kopl

Pokud jste milovníci komiksů, jméno Petra Kopla vám jistě není neznámé. Jedná se totiž o autora a ilustrátora první české superhrdinské série Dechberoucí Zázrak. Právě o Zázrakovi se na WHOCONU můžete dozvědět více přímo z úst jeho stvořitele.

Další informace budou brzy k dispozici.

Přihlaste si náš newsletter, nebo si nás přidejte na sociálních sítích, abyste o nic nepřišli.