Marek Veverka

President

Co mám na starosti?

Ve sdružení mám na starosti hlavní agendu – takže jsem takový president pro všechno. To stejné pak platí i pro WHOCON, kde je velká pravděpodobnost, že při jednání s námi budete v kontaktu přímo se mnou.

Nejoblíbenější Doktor:

Z klasických sérií druhý Doktor, z těch nových pak Doktor jedenáctý. Nejoblíbenější společnik/společnice: Z klasických sérií Zoe a Jamie (oni nejdou oddělit) a z nových sérií Clara.

Jak jsem se dostal k WHOCONU:

Nápad na WHOCON ve mně vřel již několik let. K realizaci mě však přiměly až dva faktory. Za prvé vzniknuvší skupina brněnských whovianů, v níž jsem potkal i Františka Menšíka, s nimž jsme se dohodli na založení fanklubu, který by podobnou akci zastřešoval. Za druhé padesáté výročí, jež na tento rok připadá. Pro mě smrtící kombinace. Už nešlo couvnout.

Jak jsem se dostal k seriálu Doctor Who:

K Doctoru Who jsem se dostal náhodou. Hledal jsem nový seriál, který bych sledoval, a při všem tom hledání jsem narazil právě na něj. Začínal jsem poněkud netradičně, filmem s osmým Doktorem, který mě sice celkem zaujal, ovšem nemožnost sehnat klasické díly s titulky moji další snahu na několik let oddálila. Později (před třemi lety) jsem k seriálu vrátil a když jsem zjistil, že titulky k původním sériím stále z větší části nejsou, rozhodl jsem se vytvořit si je sám. A tehdy přišel Black... Ale... to už je jiný příběh :) Skills

90% Drupal

90% Drupal

70% jQuery

70% Drupal

80% CSS

80% Drupal

85% HTML

85% Drupal

-->

Další informace budou brzy k dispozici.

Přihlaste si náš newsletter, nebo si nás přidejte na sociálních sítích, abyste o nic nepřišli.