Anna Kratinová

Vedoucí PR

Co mám na starosti?

Zařizuji prakticky veškerou komunikaci jménem WHOCONU, spousta z vás mě může znát i pod přezdívkou Miremel. Pokud jste někdy psali mail, pravděpodobně jste mluvili se mnou. Pokud vám někdo někdy na facebooku odpověděl na komentář, mluvili jste se mnou, pokud vám někdy někdo odepsal na zprávu, mluvili jste se mnou. Pokud vám někdy někdo neodpověděl na vaši žádost, otázku nebo cokoliv v tomto smyslu, můžete řvát na mě. Taktéž se spolu se Smrtijedkou starám o fb stránky WHOCONU a DWFČR obecně, veškeré příspěvky co na nich najdete tedy pocházejí od některé z nás. A v neposlední řadě zařizuji sběr přednášek a jejich následné umisťování do programu spolu s vytvářením celkového časového harmonogramu. Největší náplní mojí práce je vlastně brečet, že něco nesedí, že jsou na mě lidi zlí a že se z toho zblázním.

Jak jsem se k WHOCONu dostal/a?

Jsem jeden z těch nejvěrnějších, co se objevili již na prvním WHOCONU v roce 2013, protože jsem v té době procházela dosti závažným whovianským šílenstvím. Můj organizátorský příběh nicméně začíná až na WHOCONU 2015, kdy se Préza zeptal, zda by mu někdo nechtěl dělat asistentku, potažmo sekretářku. A jelikož mě baví být užitečná, Prézu baví mi věřit a WHOCON baví věci kumulovat, slovo dalo slovo a teď dělám celý ten výčet věcí zmíněných v předešlé odpovědi.

Na Doktorovi Who mám nejradši:

Vesmír, lesby, možnost se na lidské problémy podívat s odstupem času (see what I did here) a z vesmírné lodi, archetyp hrdiny, co má i svou temnou stránku a úžasnou hudbu. Taky to, že tam pořád někdo umírá. S tím se spirituálně ztotožňuji.

Můj nejoblíbenější Doktor je:

Dr. House.

Moji neojoblíbenější společníci jsou:

Všichni. Každý měl něco do sebe. Ano, i ječící Susan měla něco do sebe.

Odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec je:

WILDCATS!

Další informace budou brzy k dispozici.

Přihlaste si náš newsletter, nebo si nás přidejte na sociálních sítích, abyste o nic nepřišli.